Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Sezóna 2005

 

1 Blahovský Milan SP.PODHRADIE 7776
2 Lesnický Jozef SP.N.VES 7763
3 Zeleňák Štefan+Peter SMIZANY 7520
4 Vernarský Vladimír SP.STVRTOK 7453
5 Vantroba Martin SP.N.VES 7327
6 Poklemba Stanislav Odorín 6892
7 Šuster Emil RICHNAVA 6826
8 Ing.Fábian Vladimír SP.PODHRADIE 4 6806
9 Čech ml. František RICHNAVA 6775
10 Stieber Miroslav Levoča 6681
.....
100 Školský holubník SP.PODHRADIE 337 bodov
....
113 Pramuk Stefan RICHNAVA 23 bodov
 
Sezóna 2006
 

1 Lesnický Jozef SP.N.VES 7575
2 Zeleňák Štefan+Peter SMIZANY 7494
3 Blahovský Milan SP.PODHRADIE 7426
4 Vernarský Vladimír Sp.Stvrtok 7384
5 Turek + Bilek Levoča 7225
6 Stieber Miroslav Levoča 7190
7 Špiner Ján SP.PODHRADIE 7186
8 Barabas Vladimír Sp.Stvrtok 6384
9 Vantroba Martin SP.N.VES 6320
10 Ing.Fábian Vladimír SP.PODHRADIE 6297
.....
63 Školský holubník SP.PODHRADIE 1372 bodov
.......
102 Weisz Ľudovít RICHNAVA 37

Sezóna 2007
 
1 Blahovský Milan SP.PODHRAD Štúrova 2 7745
2 Lesnický Jozef SP.N.VES Sp.Nová Ves 7678
3 Zeleňák Štefan+Peter SMIZANY Smižany 7344
4 Turek + Bilek Levoča Levoča 7344
5 Stieber Miroslav Levoča Ovocinárska 4 7307
6 Vernarský Vladimír Sp.Stvrtok Sp.Štvrto 6879
7 Špiner Ján SP.PODHRAD Studenec 6877
8 Ing.Fábian Vladimír SP.PODHRAD Kúpeľná 4 6809
9 Vantroba Martin SP.N.VES Muránska 16 6370
10 Čech ml. František RICHNAVA Richnava 6236
....
66 Školský holubník SP.PODHRAD 1236 bodov
( kvôli premiestňovaniu holubníka sme neleteli posledné 3 preteky sezóny, ako aj 2 preteky neboli holuby konštatované kvôli výpadku elektrického prúdu pri EKS...)
...
116 Gibala Peter Sp.Stvrtok Dravce 34

Mladé holuby ročník 2007
 
1 Ing.Fábian Vladimír SP.PODHRAD Kúpeľná 4 1570
2 Pigeons team - Duľa Odorín Olcnava 1567
3 Blahovský Milan SP.PODHRAD Štúrova 2 1546
4 Špiner Ján SP.PODHRAD Studenec 1517
5 Lesnický Jozef SP.N.VES Sp.Nová Ves 1515
6 Ján Čurilla RICHNAVA Kaľava 53 1499
7 Zeleňák Štefan+Peter SMIZANY Smižany 1489
8 Barabas Vladimír Sp.Stvrtok Sp.Štvrto 1460
9 Kešelák Peter SP.PODHRAD Bijacovce 1439
10 Boron Miloš SP.PODHRAD Prešovská 1432
....
22 Školský holubník SP.PODHRADIE 1119 bodov
....
89 Gibala Peter Sp.Stvrtok Dravce 21
 
               Sezóna 2008

  1 Blahovský Milan      SP.PODHRAD Štúrova 2  7859
    2 Zeleňák Peter        SMIZANY Smižany       7774
    3 Vernarský Vladimír   Sp.Stvrtok Sp.Štvrto  7664
    4 Lesnický Jozef       SP.N.VES Sp.Nová Ves  7393
    5 Špiner Ján           SP.PODHRAD Studenec   7267
    6 Barabas Vladimír     Sp.Stvrtok Sp.Štvrto  6524
    7 Stieber Miroslav     Levoča Ovocinárska 4  6461
    8 Nagy Ján             RICHNAVA Sp.Vlachy    6428
    9 Šuster Emil          RICHNAVA Richnava     6272
   10 Pigeons team Duľa    Odorín Olcnava        6233
   ............................
   55. Školský holubník     SP.PODHRADIE    2345 bodov
    .............................................
  128 Bajtoš Jozef         Sp.Stvrtok Letanovce    33
 
 
Mladé holuby ročník 2008

    1 Špiner Ján             1804          51 Zajac Jan ml.           607
    2 Vernarský Vladimír     1790          52 Pomajdík Vlastimír      572
    3 Barabas Vladimír       1733          53 Kováč František         558
    4 Cislak Milan           1692          54 Fendík Anton            544
    5 Lesnický Jozef         1683          55 Mati Lumir              520
    6 Broško Dušan           1639          56 Lesíčko Anton           515
    7 Ján Čurilla            1589          57 Borkovský Emil          513
    8 Blahovský Milan        1565          58 Lukáč Ondrej            492
    9 Vantroba Martin        1564          59 Pramuk Stefan           487
   10 Vladimír Vernarský     1557          60 Gadus Miroslav          445
   11 Vilčko Vladimir        1519          61 Dzurej Jozef            437
   12 Ing.Fábian Vladimír    1508          62 Poláček Pavol           421
   13 Nagy Ján               1498          63 Lochman  Pavol          410
   14 Sagula Pavol           1491          64 Jozef Tejbus            394
   15 Pigeons team Duľa      1442          65 Gibala Peter            392
   16 Kešelák Mikulas        1411          66 Slanina Peter           348
   17 Zeleňák Peter          1298          67 Mgr.Longauer Štefan     326
   18 Kmec Ján               1279          68 Boloz Michal            299
   19 Rusnák Jaroslav        1209          69 Emil Smotrila           298
   20 Mulik Vladimir         1203          70 Vozár Ján               267
   21 Labanc František       1177          71 Štefan Čarák            255
   22 Strnistova Veronika    1175          72 Pacovský Jozef          234
   23 Gura Marek             1121          73 Jasovský Jozef          226
   24 Šuster Emil            1116          74 Kečka Štefan            174
   25 David Blahovský        1098          75 Štrama Jozef            154
   26 Kolačkovský Stan.      1068          76 Lendacký Viliam         121
   27 Stieber Miroslav       1019          77 Schneider Jozef         118
   28 Toporcer Jozef         1000          78 Novotný Pavol           117
   29 Šefčik Bohuslav         971          79 Ján Knizner             102
   30 Maštaľský Ján           945          80 Hrebeňár Michal          97
   31 Adamišin Andrej         928          81 Kurilla Peter            65
   32 Boron Miloš             903          82 Papcun Peter             48
   33 Dianovský Marián        882          83 Kopaničák Ján            36
   34 Babej Ján               877          84 Nemčík Ján               35
   35 Miroslav Krenzelak      874          85 Piško Miloslav           33
   36 Janosik Dusan           873          86 Tobis Ján                33
   37 Kanuch Rastislav        836
   38 Gbúr Ján                812
   39 Comba Vladimir          761
   40 Hvizdoš Vladimír        756
   41 Jaroš Matúš             734
   42 Reiprich                723
   43 Babík Štefan            709
   44 Javorský Ladislav       682
   45 Miloš+Michal Kočiš      674
   46 Školský holubník        652 bodov
   47 Čech František          649
   48 Javorský Cyril          634
   49 Jenča Rastislav         632
   50 Majdák Michal           609
 
 Poradie ovplyvnilo nenasadenie holubov na jeden z pretekov z dôvodu prepuknutia neštovíc u mláďat...

r.2013

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Barabas Vladimír     Sp.Stvrtok Sp.Štvrto  4276
    2 Pigeons team Duľa    Odorín Olcnava        4086
    3 Blahovský Mil.+Dávid Sp.Podhr. Hviezdosla  4059
    4 P + Š Zeleňák        Smižany Smižany       4022
    5 Kešelák Mikulas      Sp.Podhr. Bijacovce   3715
    6 V + J Vernarský      Smižany Smižany       3709
    7 Bilek Michal         Levoča Ovocinárska 5  3545
    8 Lesnický Jozef       Sp.N.Ves Sp.Nová Ves  3372
    9 Broško Dušan         Smižany Smižany       3164
   10 Ing.Fábian Vladimír  Sp.Podhr. Kúpeľná 43  2787
   11 Blažej Kalinaj       Sp.Podhr. Bijacovce   2700
   12 Nagy Ján             Richnava Sp.Vlachy    2658
   13 Ing.Špiner Ján       Sp.Podhr. Studenec 1  2624
   14 Lukáš Čurilla        Richnava Kaľava 53    2506
   15 Miloslav Repaský     Sp.Podhr. Sp.Podhrad  2481
   16 Stieber Martin       Levoča Ovocinárska 4  2481
   17 Štefan Sýkora        Sp.Podhr. Podzámková  2442
   18 Vantroba Martin      Sp.N.Ves Muránska 16  2431
   19 Zajac Ján ml.        Sp.Podhr. Bijacovce   2384
   20 Šuster Peter         Richnava Richnava     2283
   21 Ondrejčík Emil       Odorín Markušovce     2263
   22 Čech František       Richnava Richnava     2063
   23 Dianovský Marián     Sp.N.Ves Sp.Nová Ves  2023
   24 C + M Javorský       Sp.Stvrtok Sp.Štvrto  1882
   25 Krivda Ladislav      Sp.Podhr. Prešovská   1865
   26 Dunčko Ján           Sp.Stvrtok Sp.Štvrto  1785
   27 Lukáč Ondrej         Sp.Podhr. Studenec    1780
   28 Majdák Michal        Sp.Podhr. Trhovisko   1757
   29 Gadus Miroslav       Odorín Odorin         1682
   30 Mati + Popovič       Smižany Smizany       1674
   31 Babej Ján            Sp.N.Ves Sp.Nová Ves  1644
   32 Vilčko Vladimir      Richnava Jaklovce     1636
   33 Poklemba Stanislav   Odorín Odorín         1602
   34 Zelený Miroslav      Sp.Podhr. Levoča      1601
   35 Sagula Pavel         Sp.Stvrtok Sp.Štvrto  1588
   36 Gonda Ján            Odorín Domaňovce 213  1412
   37 Poklemba Jozef       Odorín Danišovce      1398
   38 Toporcer Jozef       Sp.Stvrtok Sp.Stvrto  1328
   39 Kolačkovský Stan.    Sp.Podhr. Marian.nám  1313
   40 Jozef Tejbus         Sp.Podhr. Bijacovce   1232
   41 Forgáč Emil          Sp.Podhr. Nemešany    1154
   42 Boloz Michal         Sp.Stvrtok Za sédrio  1153
   43 Gerda Pavol          Odorín Markušovce     1148
  44 Školský holubník     Sp.Podhr. Sp.Podhrad  1104
   45 Broško Ján           Smižany Smižany       1082
   46 Vladimír Straka      Odorín Spišske Vlach  1050
   47 Jasovský Jozef+Ľubo  Sp.Podhr. Studenec    1041
   48 František Hrušovský  Smižany Harichovce    1036
   49 Janosik Dusan        Odorín Matejovce      1024
   50 Čarak Peter          Levoča Torysky 45     1023
   51 Rusnák Jaroslav      Sp.Stvrtok Sp.Štvrto   999
   52 Borkovský Emil       Sp.N.Ves Sp.Nová Ves   998
   53 Šefčik Bohuslav      Richnava Kaľava 70     983
   54 Ondrejčák Marek      Odorín Domaňovce 71    967
   55 Slanina Peter        Odorín Odorín          947
   56 Kotrady Juraj        Levoča Vysoká 72 Lev   931
   57 Lochman  Pavol       Sp.N.Ves Sp.Nová Ves   866
   58 Kurilla Peter        Richnava Hrišovce      863
   59 Kotrady Michal       Levoča Levoča          839
   60 Kmec Ján             Sp.N.Ves Tehelná 18    829
   61 Fendík Anton         Sp.Stvrtok Letanovce   783
   62 Kristián Chromčo     Sp.Podhr. Bijacovce    764
   63 Babík Štefan         Odorín Rudňany         723
   64 Dzimko Branislav     Sp.N.Ves Teplička 14   706
   65 Maštaľský Ján        Sp.Podhr. Olcnava,Ho   702
   66 Ing.Alojz Timko      Odorín Teplička 168    675
   67 Hronček Zdeno        Levoča Kežmarska ces   673
   68 Vinco Neupauer       Sp.N.Ves Sp.Nová Ves   627
   69 Ján Knizner          Odorín Odorín 265      610
   70 Štefan Čarák         Levoča Nižné Repaše    607
   71 Štrauch František    Smižany Smižany        542
   72 Štrama Jozef         Levoča Levoča          531
   73 Weisz Ľudovít        Richnava Prakovce      431
   74 Slavomír Janoško     Richnava Žakarovce     416
   75 Kuna Viktor          Smižany Letanovce      411
   76 Ján Novysedlák       Odorín Harichovce,No   411
   77 Štefan Giľak         Sp.N.Ves Sp.Nová Ves   403
   78 Marian Kalafut       Odorín Rudňany         392
   79 Bašista J            Levoča Vodárenská 6    384
   80 Pavol Kipikasa       Sp.N.Ves Sp.Nova Ves   375
   81 Peter Durák          Smižany Smižany        371
   82 Kopaničák Ján        Levoča Slavkovská 21   321
   83 Pomajdík Vlastimír   Sp.N.Ves Sp.Nová Ves   316
   84 Emil Smotrila        Odorín Matejovce Nad   302
   85 Vladimír Seman       Levoča Levoča          256
   86 Dušan Tkač           Richnava Kolinovce     240
   87 Jozef Lesný          Sp.Podhr. Žehra 36     215
   88 Štefan Pitko         Sp.Podhr. Jablonov     193
   89 Frantisek Toporcer   Sp.Stvrtok Sp.Stvrto   170
   90 Dávid Barilla        Sp.Podhr. Sp.Podhrad   158
   91 Ing.Pirník Peter     Smižany Smižany        130
   92 Jozef Kelemeca       Sp.Podhr. Studenec     117
   93 Jan Rakos            Richnava KOsicka Bel   117
   94 Konrád Karol         Richnava Prakovce       83
   95 Pisko Miloslav       Richnava Helcmanovce    82
   96 Ján Hudran           Sp.N.Ves Tomašovská     76
   97 Novotný Pavol        Sp.Stvrtok Spišs.Štv    75
   98 Piaček František     Smižany Smižany         44
   99 Ján Galo             Smižany Okruzna 11      33
  100 Antoš Milan          Levoča Levoča,Pod vi    32
  101 Juházy Ján           Smižany Smižany         32

r.2014


 

Generálne majstrovstvo OZ | Bodové majstrovstvo - OZ Spišská Nová Ves - 2014

# Chovateľ Klub Body
1 Blahovský Milan +Dávid Spišské Podhradie 9071
2 Lesnický Jozef Spišská Nová Ves 9070
3 Pigeons team Duľa Odorín 9030
4 P + Š Zeleňák Smižany 9001
5 Barabas Vladimír Spišský Štvrtok 8875
6 V + J Vernarský Smižany 8050
7 Lukáš Čurilla Richnava 7885
8 Nagy Ján Richnava 7861
9 Ing.Špiner Ján Spišské Podhradie 7715
10 Vantroba Martin Spišská Nová Ves 7649
11 Štieber Martin Levoča 7621
12 Babej Ján Spišská Nová Ves 7198
13 Mikuláš Kešelák Spišské Podhradie 7177
14 Blažej Kalinaj Spišské Podhradie 6248
15 Vernarský Vladimír Spišský Štvrtok 6199
16 Ing.Fábian Vladimír Spišské Podhradie 6031
17 Ondrejčík Emil Odorín 5890
18 Dianovský Marián Spišská Nová Ves 5846
19 Čech František Richnava 5708
20 Broško Dušan Smižany 5683
21 Krivda Ladislav Spišské Podhradie 5452
22 Kmec Ján Spišská Nová Ves 5252
23 Majdák Michal Spišské Podhradie 5169
24 Vilčko Vladimir Richnava 5119
25 Poklemba Stanislav Odorín 5049
26 Bilek Michal Levoča 5046
27 Šuster Peter Richnava 4750
28 Vladimír Straka Odorín 4714
29 Dunčko Ján Spišský Štvrtok 4626
30 Jasovský Jozef+Ľubomír Spišské Podhradie 4600
31 Rusnák Jaroslav + Dudáš Jakub Spišský Štvrtok 4554
32 Mati + Popovič Smižany 4434
33 Miloslav Repaský Spišské Podhradie 4417
34 Vinco Neupauer Spišská Nová Ves 4260
35 Zelený Miroslav Spišské Podhradie 4061
36 Zajac Ján ml. Spišské Podhradie 4036
37 Marek Javorský Spišský Štvrtok 3961
38 Kolačkovský Stan. Spišské Podhradie 3916
39 Štefan Giľak Spišská Nová Ves 3893
40 Forgáč Emil Spišské Podhradie 3813
41 Štefan Čarák Levoča 3781
42 Sagula Pavel Spišský Štvrtok 3734
43 Javorský Ladislav Spišský Štvrtok 3605
44 Slavomír Janoško Richnava 3541
45 Toporcer Jozef Spišský Štvrtok 3421
46 Štefan Sýkora Spišské Podhradie 3353
47 Lukáč Ondrej Spišské Podhradie 3221
48 Kotrady Juraj Levoča 3204
49 Gerda Pavol Odorín 3153
50 Gadus Miroslav Odorín 3053
51 Lochman Pavol Spišská Nová Ves 3053
52 Dušan Tkač Richnava 2974
53 Jozef Tejbus Spišské Podhradie 2974
54 Pavol Kipikasa Spišská Nová Ves 2610
55 Poklemba Jozef Odorín 2595
56 Ondrejčák Marek Odorín 2493
57 Kotrady Michal Levoča 2368
58 František Hrušovský Smižany 2335
59 Broško Ján Smižany 2229
60 Borkovský Emil Spišská Nová Ves 2145
61 Rastislav Kaňuk Spišské Podhradie 2126
62 Miloš Boron Spišské Podhradie 2013
63 Pomajdík Vlastimír Spišská Nová Ves 1954
64 Čarak Peter Levoča 1953
65 Bašista Jaroslav Levoča 1793
66 Reiprich Zdeno Odorín 1690
67 Gbúr Ján Odorín 1656
68 Šefčik Bohuslav Richnava 1581
69 Janosik Dusan Odorín 1542
70 Maštaľský Ján Spišské Podhradie 1521
71 Peter Dudžák Spišská Nová Ves 1498
72 Kurilla Peter Richnava 1493
73 Štrama Jozef Levoča 1411
74 Školský holubník Spišské Podhradie 1407
75 Klaudia Zajacova Spišské Podhradie 1105
76 Slanina Peter Odorín 1074
77 Hronček Zdeno Levoča 1047
78 Ján Dronzek Smižany 1013
79 Ing.Alojz Timko Odorín 907
80 Jozef Kelemeca Spišské Podhradie 873
81 Nemčík Ján Richnava 843
82 Štrauch František Smižany 798
83 Boloz Michal Spišský Štvrtok 752
84 Jozef Lesný Spišské Podhradie 749
85 Ján Novysedlák Odorín 738
86 Babík Štefan Odorín 661
87 Peter Durák Smižany 621
88 Piaček František Smižany 592
89 Kopaničák Ján Levoča 574
90 Vladimír Mulik Odorín 566
91 Miroslav Krenzelak Spišská Nová Ves 489
92 Kristián Chromčo Spišské Podhradie 475
93 Frantisek Toporcer Spišský Štvrtok 469
94 Marian Kalafut Odorín 436
95 Kuna Viktor Smižany 407
96 Weisz Ľudovít Richnava 377
97 Dzimko Branislav Spišská Nová Ves 347
98 Fendík Anton Spišský Štvrtok 326
99 Vincent Bača Richnava 311
100 Štefan Pitko Spišské Podhradie 299
101 Ján Hudran Spišská Nová Ves 297
102 Pisko Miloslav Richnava 215
103 Ing.Pirník Peter Smižany 211
104 Patrik Vadel Odorín 178
105 Drgonec Tomáš Odorín 167
106 Konrád Karol Richnava 156
107 Chibeľ Jakub Richnava 145
108 Patrik Vadel Odorín 129
109 Novotný Pavol Spišský Štvrtok 106
110 Vladimír Seman Levoča 93
111 Dávid Barilla Spišské Podhradie 84
112 Palguta Ján Spišská Nová Ves 45
113 Ščavnický Ján Smižany 36
114 Juházy Ján Smižany 35

r.2015

# Chovateľ Základná organizácia Celkový počet bodov
1 Lesnický Jozef 02301 Spišská Nová Ves 7 230
2 P + Š Zeleňák 02306 Smižany 7 221
3 Milan Blahovský 02302 Spišské Podhradie 7 207
4 Barabas Vladimír 02305 Spišský Štvrtok 7 196
5 Štieber Martin 02303 Levoča 6 967
6 V + J Vernarský 02306 Smižany 6 791
7 Babej Ján 02301 Spišská Nová Ves 6 778
8 Lukáš Čurilla 02304 Richnava 6 697
9 Ing.Špiner Ján 02302 Spišské Podhradie 6 687
10 Nagy Ján 02304 Richnava 6 092
11 Ondrejčík Emil 02307 Odorín 5 982
12 Bilek Michal 02303 Levoča 5 877
13 Vantroba Martin 02301 Spišská Nová Ves 5 715
14 Majdák Michal 02302 Spišské Podhradie 5 221
15 Blažej Kalinaj 02302 Spišské Podhradie 5 079
16 Poklemba Stanislav 02307 Odorín 4 974
17 Mikuláš Kešelák 02302 Spišské Podhradie 4 908
18 Broško Dušan 02306 Smižany 4 852
19 Štefan Čarák 02303 Levoča 4 850
20 Vernarský Vladimír 02305 Spišský Štvrtok 4 670
21 Ing.Fábian Vladimír 02302 Spišské Podhradie 4 385
22 Krivda Ladislav 02302 Spišské Podhradie 4 381
23 Dunčko Ján 02305 Spišský Štvrtok 4 378
24 Štefan Giľak 02301 Spišská Nová Ves 4 349
25 Zajac Ján + Zajacová K. 02302 Spišské Podhradie 4 175
26 Jasovský Jozef 02302 Spišské Podhradie 4 095
27 Čarák Peter 02303 Levoča 4 061
28 Balint Edo + Ján 02305 Spišský Štvrtok 3 903
29 Kotrady Juraj 02303 Levoča 3 752
30 Marek+Cyril Javorský 02305 Spišský Štvrtok 3 614
31 Štefan Sýkora 02302 Spišské Podhradie 3 549
32 Dianovský Marián 02301 Spišská Nová Ves 3 508
33 Čech František 02304 Richnava 3 434
34 Peter Straka 02307 Odorín 3 434
35 František Hrušovský 02306 Smižany 3 326
36 Šuster Peter 02304 Richnava 3 205
37 Kmec Ján 02301 Spišská Nová Ves 3 087
38 Zelený Miroslav 02302 Spišské Podhradie 3 031
39 Poklemba Jozef 02307 Odorín 3 000
40 Javorský Ladislav 02305 Spišský Štvrtok 2 938
41 Broško Ján 02306 Smižany 2 920
42 Vilčko Vladimir 02304 Richnava 2 851
43 Lukáč Ondrej 02302 Spišské Podhradie 2 826
44 Miloslav Repaský 02302 Spišské Podhradie 2 776
45 Žihala + Mati 02306 Smižany 2 722
46 Toporcer Jozef 02305 Spišský Štvrtok 2 682
47 Gerda Pavol 02307 Odorín 2 647
48 Ján Novysedlák 02307 Odorín 2 590
49 Sagula Pavel 02305 Spišský Štvrtok 2 423
50 Gadus Miroslav 02307 Odorín 2 406
51 Vinco Neupauer 02301 Spišská Nová Ves 2 378
52 Rusnák Jaroslav + Dudáš Jakub 02305 Spišský Štvrtok 2 370
53 Borkovský Emil 02301 Spišská Nová Ves 2 333
54 Slavomír Janoško 02304 Richnava 2 293
55 Lochman Pavol 02301 Spišská Nová Ves 2 207
56 Kurilla Peter 02304 Richnava 2 163
57 Dušan Tkač 02304 Richnava 2 034
58 Peter Dudžák 02301 Spišská Nová Ves 2 010
59 Jozef Tejbus 02302 Spišské Podhradie 1 945
60 Janosik Dusan 02307 Odorín 1 781
61 Kotrady Michal 02303 Levoča 1 772
62 Bašista Jaroslav 02303 Levoča 1 768
63 Šefčik Bohuslav 02304 Richnava 1 670
64 Babik Štefan + Miroslav 02307 Odorín 1 599
65 Ing.Alojz Timko 02804 Ľubica 1 579
66 Kolačkovský Stan. 02302 Spišské Podhradie 1 487
67 Forgáč Emil 02302 Spišské Podhradie 1 458
68 Marian Kalafut 02307 Odorín 1 362
69 Rastislav Kaňuk 02302 Spišské Podhradie 1 260
70 Maštaľský Ján 02302 Spišské Podhradie 1 202
71 Peter Lánik 02304 Richnava 1 189
72 Školský holubník 02302 Spišské Podhradie 1 147
73 Frantisek Toporcer 02305 Spišský Štvrtok 1 143
74 Dzimko Branislav 02301 Spišská Nová Ves 1 098
75 Miloš Boron 02302 Spišské Podhradie 1 062
76 Ondrejčák Marek 02307 Odorín 993
77 Štrauch František 02306 Smižany 967
78 Hronček Zdeno 02303 Levoča 949
79 Jozef Kelemeca 02302 Spišské Podhradie 930
80 Slanina Peter 02307 Odorín 866
81 Boloz Michal 02305 Spišský Štvrtok 817
82 Ing.Pirník Peter 02306 Smižany 794
83 Kopaničák Ján 02303 Levoča 733
84 Pomajdík Vlastimír 02301 Spišská Nová Ves 710
85 Patrik Vadel 02307 Odorín 687
86 Gbúr Ján 02307 Odorín 622
87 Ján Dronzek 02306 Smižany 592
88 Štrama Jozef 02303 Levoča 588
89 Kuna Viktor 02306 Smižany 487
90 Vladimír Mulik 02307 Odorín 439
91 Team Cislak 02307 Odorín 413
92 Ján Kováč 02302 Spišské Podhradie 317
93 Vladimír Seman 02303 Levoča 285
94 Drgonec Tomáš 02307 Odorín 268
95 Piaček František 02306 Smižany 263
96 Emil Smotrila 02307 Odorín 186
97 Konrád Karol 02304 Richnava 180
98 Juházy Ján 02306 Smižany 145
99 Weisz Ľudovít 02304 Richnava 143
100 Miroslav Horky 02305 Spišský Štvrtok 95
101 Ščavnický Ján 02306 Smižany 87
102 Kristián Chromčo 02302 Spišské Podhradie 83
103 Nemčík Ján 02304 Richnava 77
104 Antoš Milan 02303 Levoča 75
105 Ján Galo 02306 Smižany 49

 

r.2016

# Chovateľ Základná organizácia Celkový počet bodov
1 P + Š Zeleňák 02306 Smižany 6 657
2 Lesnický Jozef 02301 Spišská Nová Ves 6 643
3 Ing.Špiner Ján 02302 Spišské Podhradie 6 502
4 Barabas Vladimír 02305 Spišský Štvrtok 6 383
5 V + J Vernarský 02306 Smižany 6 359
6 Babej Ján 02301 Spišská Nová Ves 6 123
7 Vernarský Vladimír 02305 Spišský Štvrtok 6 059
8 Štieber Martin 02303 Levoča 6 028
9 Lukáš Čurilla 02304 Richnava 5 998
10 Milan Blahovský 02302 Spišské Podhradie 5 878
11 Bilek Michal 02303 Levoča 5 796
12 Pigeons team Duľa 02304 Richnava 5 656
13 Mikuláš Kešelák 02302 Spišské Podhradie 5 630
14 Blažej Kalinaj 02302 Spišské Podhradie 5 484
15 Ondrejčík Emil 02307 Odorín 5 354
16 Dianovský Marián 02301 Spišská Nová Ves 5 241
17 Ing.Fábian Vladimír 02302 Spišské Podhradie 5 209
18 Krivda Ladislav 02302 Spišské Podhradie 5 152
19 Vantroba Martin 02301 Spišská Nová Ves 4 960
20 Nagy Ján 02304 Richnava 4 754
21 Štefan Giľak 02301 Spišská Nová Ves 4 698
22 Štefan Čarák 02303 Levoča 4 630
23 Majdák Michal 02302 Spišské Podhradie 4 596
24 Kotrady Juraj 02303 Levoča 4 502
25 Balint Edo + Ján 02305 Spišský Štvrtok 4 488
26 Dunčko Ján 02305 Spišský Štvrtok 4 386
27 Štefan Sýkora 02302 Spišské Podhradie 4 084
28 Kmec Ján 02301 Spišská Nová Ves 3 792
29 Sagula Pavel 02305 Spišský Štvrtok 3 783
30 Zajac Ján + Zajacová K. 02302 Spišské Podhradie 3 762
31 Poklemba Stanislav 02307 Odorín 3 677
32 Broško Dušan 02306 Smižany 3 602
33 František Hrušovský 02306 Smižany 3 543
34 Čarák Peter 02303 Levoča 3 433
35 Vilčko Vladimir 02304 Richnava 3 427
36 Čech František 02304 Richnava 3 206
37 Jasovský Jozef 02302 Spišské Podhradie 3 142
38 Javorský Ladislav 02305 Spišský Štvrtok 3 136
39 Dušan Tkač 02304 Richnava 3 114
40 Žihala + Mati 02306 Smižany 2 987
41 Toporcer Jozef 02305 Spišský Štvrtok 2 884
42 Vladimír Straka 02302 Spišské Podhradie 2 826
43 Šefčik Bohuslav 02304 Richnava 2 733
44 Vinco Neupauer 02301 Spišská Nová Ves 2 688
45 Poklemba Jozef 02307 Odorín 2 469
46 Dávid Blahovský 02302 Spišské Podhradie 2 444
47 Ján Novysedlák 02307 Odorín 2 417
48 Peter Dudžák 02301 Spišská Nová Ves 2 372
49 Marek+Cyril Javorský 02305 Spišský Štvrtok 2 332
50 Babik Štefan + Miroslav 02307 Odorín 2 330
51 Šuster Peter 02304 Richnava 2 240
52 Lochman Pavol 02301 Spišská Nová Ves 2 114
53 Broško Ján 02306 Smižany 2 035
54 Gerda Pavol 02307 Odorín 2 019
55 Miloslav Repaský 02302 Spišské Podhradie 1 971
56 Kolačkovský Stan. 02302 Spišské Podhradie 1 949
57 Kurilla Peter 02304 Richnava 1 849
58 Rusnák Jaroslav + Dudáš Jakub 02305 Spišský Štvrtok 1 767
59 Rastislav Kaňuk 02302 Spišské Podhradie 1 750
60 Gadus Miroslav 02307 Odorín 1 736
61 Reiprich Zdeno 02307 Odorín 1 639
62 Hronček Zdeno 02303 Levoča 1 514
63 Miloš Boron 02302 Spišské Podhradie 1 381
64 Jozef Forgač 02307 Odorín 1 325
65 Vladimír Mulik 02307 Odorín 1 271
66 Boloz Michal 02305 Spišský Štvrtok 1 171
67 Bašista Jaroslav 02303 Levoča 1 142
68 Jozef Tejbus 02302 Spišské Podhradie 1 123
69 Vincent Bača 02304 Richnava 1 109
70 Jozef Kelemeca 02302 Spišské Podhradie 1 098
71 Kotrady Michal 02303 Levoča 973
72 Forgáč Emil 02302 Spišské Podhradie 930
73 Pomajdík Vlastimír 02301 Spišská Nová Ves 906
74 Maštaľský Ján 02302 Spišské Podhradie 867
75 Lukáč Ondrej 02302 Spišské Podhradie 841
76 Štrauch František 02306 Smižany 750
77 Ján Galo 02306 Smižany 703
78 Janosik Dusan 02307 Odorín 665
79 Ján Dronzek 02306 Smižany 662
80 Školský holubník 02302 Spišské Podhradie 629
81 Ing.Pirník Peter 02306 Smižany 617
82 Borkovský Emil 02301 Spišská Nová Ves 598
83 Ščavnický Ján 02306 Smižany 485
84 Gbúr Ján 02307 Odorín 430
85 Team Cislak 02307 Odorín 425
86 Drgonec Tomáš 02307 Odorín 388
87 Patrik Vadel 02307 Odorín 385
88 Emil Smotrila 02307 Odorín 382
89 Štrama Jozef 02303 Levoča 341
90 Zelený Miroslav 02302 Spišské Podhradie 336
91 Piaček František 02306 Smižany 325
92 Kopaničák Ján 02303 Levoča 321
93 Ján Knizner 02307 Odorín 314
94 Ján Kováč 02302 Spišské Podhradie 248
95 Ján Hudran 02301 Spišská Nová Ves 227
96 Miroslav Horky 02305 Spišský Štvrtok 227
97 Chibeľ Jakub 02304 Richnava 223
98 Juházy Ján 02306 Smižany 216
99 Marian Kalafut 02307 Odorín 206
100 Kristián Chromčo 02302 Spišské Podhradie 190
101 Ján Šefčík 02304 Richnava 136
102 Miroslav Krenzelak 02301 Spišská Nová Ves 135
103 Vladimír Seman 02303 Levoča 114
104 Kuna Viktor 02306 Smižany 61
105 Ondov Vladimír 02304 Richnava 43